Motto kota: nieważne, co zrobiłeś - zawsze próbuj, by wyglądało na to, że to sprawka psa.

Deutsche Version der Seite

Należymy do :
FELIS POLONIA     Cat Club Lodz

Nasze Koty

W naszym domu ciepły kąt, miłość, opiekę i pełne miski znajdują obecnie 7 kotów.
cztery kotki oraz trzy kocurki.  Mija i Nesca wiodą zdecydowany prym w hodowli. Zwłaszcza Mija, która uważa się za samicę alfa i dzielnie broni tego tytułu karcąc inne kociaki, kiedy uważa to za stosowne. To ona rządzi i decyduje kto co ma robić, gdzie leżeć i co jeść. Nesca z natury rozważna i dumna kocica ze spokojem obserwuje poczynania Miji, wychodząc od czasu do czasu do innego pokoju odpocząć od szaleństw. Jest rozsądną kotką o bardzo zrównoważonym charakterze.
Ana jest natomiast pierwszym kociakiem z naszych miotów, którego postanowiliśmy pozostawić w hodowli. Jest przemiłą kotką, która uwielbia towarzystwo, nie czuje przed niczym lęku i jest otwarta na wszelkie nowe doświadczenia. Jest wielką miłośniczką jedzenia, może jeść wszystko, wszędzie i o każdej porze. Bono, tak jak Ana jest wychowankiem naszej hodowli i jest naprawdę wielkim kocurem z charakterem leniwca. Jest pierwszy w kolejce, aby położyć się na kolanach, bardzo lubi towarzystwo człowieka i uwielbia pieszczoty. Jest spokojny, nie szuka zaczepek i nie zwraca uwagi ani na przybywających gości n
awet hałasujące i biegające dzieci nie wzbudzają u niego większego zainteresowania. Chanelka to koteczka jedynaczka z naszego trzeciego miotu. Zauroczyła nas od pierwszego dnia narodzin i tak jak wcześniejsza dwójka została z nami. Przemiła i przekochana koteczka z niesamowitym charakterem. Nikifor to kocur, który przyleciał do nas ze Szwecji. Jest dość pokaźnym kocurem o niesamowitym umaszczeniu i wyjątkowym charakterze. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia. Jest bardzo spokojny, przytulaśny. Chodzi po mieszkaniu z dumą pokazując swój okazały, puszysty ogon głośno "gadając" aby wszyscy zwrócili na niego uwagę. Gustaw to kocurek domowy znaleziony pod drzewkiem. Jak tylko zobaczyliśmy tego zaniedbanego kociaczka serce nam ścisnęło i stwierdziliśmy, że i dla niego znajdzie się miejsce i pełna miska w naszym domu ;)

 

Podziel się:  Add to Facebook Tweet This